Comments Off

Bergamo nazwane jest bramą Mediolanu i posiada wiele, wartych zobaczenia atrakcji. Miasto leżu u stóp Alp i jest uznane za perełkę regionu Lombardia. Bergamo dzieli się na górne i dolne miasto. Turystów zachwyca przede wszystkim spacer po Starym Mieście, gdzie możemy spacerować przez wąskie, typowo włoskie uliczki. Bergamo posiada bardzo bogatą historię, gdyż przez wiele lat przechodziło z rąk do rąk. Ślady takich kolei losów widać w zabytkach Bergamo. Piazza Vecchia to główny plac Starego Miasta, w którym znajduje się ogromna fontanna. Połączenia na lotnisko Mediolan – Bergamo cieszy się ogromnym powodzeniem, głównie wśród turystów. Bilety lotnicze w tanich liniach znajdziemy nawet za kilkadziesiąt złotych. Ponadto tanie latanie oferuje połączenia z wielu polskich portów lotniczych. Z połączeń możemy skorzystać z wielu lotnisk jak Warszawa, Poznań, Gdańsk czy Kraków. Sam Mediolan uznawany jest, niczym Paryż za światową stolice mody. Można podziwiać tutaj przepiękne jeziora, a także spędzić miło czas w Alpach.

bergamo

Bilety lotnicze do Bergamo – Ryanair

Ryanair z polskich portów lotniczych oferuje wiele ciekawych cen. Między innymi tanio znajdziemy połączenia z Modlina do Bergamo już za 98 złotych. Ryanair w ostatnim czasie zaproponował pasażerom możliwość zabrania dwóch bagaży podręcznych na pokład samolotu. Włochy charakteryzują się bardzo dobrymi połączeniami między miastami. Dlatego lecąc do Bergamo bardzo tanio znajdziemy autobus do Mediolanu.

Ryanair do Włoch

Polscy pasażerowie bardzo często wybierają Włochy nie tylko na wczasy, ale nawet na krótki weekendowy wypad. Dlatego irlandzki przewoźnik nie przestaje oferować obniżek cen na bilety lotnicze, aby jeszcze bardziej zachęcić do podróżowania. W ostatnim czasie znacznie obniżył ceny na bilety lotnicze do Florencji i Bolonii. Dodatkowo zasugerował pasażerom korzystanie z tańszych połączeń linii kolejowych, aby pasażerowie mogli przemieszczać się między tymi dwoma miastami. Ryanair jako jedyna linia otworzył połączenia do Trapami, dając możliwość tanich lotów na Sycylię. Sycylia uznawana jest za najbardziej słoneczną z wysp Morza Śródziemnego. Możemy stąd odwiedzić jedyny, czynny wulkan Etnę. Warto zwiedzić także pozostałości po starożytności i wybrać się do Syrakuz. Ryanair bardzo często oferuje tanie loty do Werony czy Wenecji- miasta zakochanych.

bergamo

Comments are closed.