Comments Off

RyanairOdkąd Ryanair stworzył swoją bazę samolotów na lotnisku we Wrocławiu, ten port lotniczy stał się prawdziwą stolicą taniego latania. Ryanair już wcześniej korzystał raczej z tych mniejszych lotnisk, gdyż za wszelką cenę chce obniżyć koszty podróży. Irlandzkie linie lotnicze stacjonują w większość lotnisk w Polsce. Przede wszystkim promują te mniejsze jak Poznań Ławica czy Rzeszów Jesionka. Prezes Ryanaira już zapowiedział także sporo tanich lotów z nowego lotniska w Modlinie, które swoje życie rozpocznie od września. Obecnie Wrocław oferuje mnóstwo promocyjnych cen i połączeń. Ostatnio Ryanair zaoferował połączenie z Costa Brava. Bardzo tanio można także kupić bilety lotnicze do Mediolanu, Pizy i Bolonii.

Ryanair bardzo często oferuje połączenia z Włochami. Ten kraj jest często wybierany przez turystów na wczasy. Włochy to skarbnica kultury i tradycji naszego kontynentu. Każde miasto w tym kraju jest inne i posiada oryginalną architekturę. Mediolan to środowisko mody, słynne na cały świat. Po Paryżu to właśnie w Mediolanie można spotkać najwięcej projektantów i słynnych modelek. Najbardziej popularne są targi mediolańskie. Z Wrocławia polecimy także do Pizy, która słynie z krzywej wieży a także z wielu innych zabytków.

Z portu lotniczego we Wrocławiu możemy także polecieć do Neapolu z Lotem. Neapol to z kolei przepiękne miasto południa Włoch. Tutaj można odczuć prawdziwy włoski klimat a także zjeść najprawdziwszą pizzę, gdyż w tym mieście po raz pierwszy stworzono to słynne danie. Wczasy we Włoszech są bardzo popularne, gdyż praktycznie prawie każe miasto ma wiele do zaoferowania turystom.

Dzięki tanim liniom lotniczym mniejsze polskie porty lotnicze zyskują na znaczeniu. Lotnisko w Rzeszowie jest obecnie remontowane. Już niebawem będzie możliwość skorzystania z nowego terminala. Poznań zyskuje na wartości także dzięki Ryanairowi, jednak coraz większe zainteresowanie wykazuje tym portem przewoźnik Sas. Skandynawskie linie oferują z Poznania kolejne połączenia z Kopenhagą.

Comments are closed.