Comments Off

Pasażerowie zdążyli się przyzwyczaić już do naprawdę okazyjnych obniżek Locie. Obecnie proponuje nam wzięcie udziału w „Szalonym tygodniu.” W tym nietypowym czasie będzie można kupić bilety lotnicze o połowę tańsze. Podróże będą realizowane od 15 października do grudnia 2012 roku. Trzeba przyznać, ze oferta Lotu jest naprawdę bardzo bogata i różnorodna. Już w okolicach 300 złotych za bilet lotniczy polecimy do Aten, Amsterdamu, Budapesztu i Brukseli. Za jeszcze mniejsza cenę odbędziemy podróż do Berlina i Doniecka. Bardzo tanio możemy kupić także bilety do Kairu. Egipską stolicę zwiedzimy już za 600 złotych.Lot oferuje także miedzy innymi połączenia z Toronto, Tel Awiwem, Petersburgiem, a także oferuje bilety lotnicze do Nowego Jorku.

Szalony tydzień

Podróżując Lotem bierzemy także udział w programie lojalnościowym Miles&More. Za bilety otrzymujemy mile, które możemy wymienić na nagrody albo zniżki na nowe połączenia. Lot to przewoźnik cieszący się bardzo długo tradycją. Obecnie jego flota zostanie zasilona przez nowy samolot Dreamliner. Jest to na razie jedyna europejska linia lotnicza, która w swojej armii ma taką maszynę.

Lot oferuje w „Szalonym tygodniu” połączenia między europejskimi miastami. Oprócz tego Lot jako rodzimy przewoźnik specjalizuje się w połączeniach między polskimi miastami. Teraz możemy skorzystać z kolejnej oferty „ Cała Polska 40 procent taniej.” Dzięki czemu połączenia krajowe będą realizowane także po niższej cenie. Lot słynie z korzystnych cen między polskimi miastami, dlatego często stanowi konkurencję dla transportu naziemnego. Ponadto Lot przedłużył promocję na loty krajowe i taniej będzie można kupic bilety lotnicze już do końca kwietnia. Podróże po kraju można realizować do końca roku 2013. Przykładowo bilety lotnicze z warszawy do Gdańska możemy kupić już za 150 złotych także na wakacje.

W Locie możemy także zakupić bilety na loty do Azji. Przede wszystkim hitem siatki połączeń jest Pekin, który jest nową trasa w naszych polskich liniach lotniczych. Chiny od zawsze były bardzo ważnym ośrodkiem turystycznym i biznesowym. Dlatego oferta Lotu z pewnością będzie cieszyć się ogromną popularnością.

Comments are closed.