Comments Off

Wakacje są od tego by, choć na krótko odpocząć od codzienności i wyruszyć gdzieś w świat. Biorąc pod uwagę wszystkie możliwe środki transportu najszybciej i nawet najtaniej podróże odbywa się samolotem. Taki podniebny lot z pewnością trwa o wiele krócej niż jazda samochodem, a z upolowaną atrakcyjną ofertą będzie przy tym o wiele tańszy. Na rynku działa wiele niskobudżetowych przewoźników, a i regularne linie zaczynają z nimi ostro konkurować, coraz częściej oferując podróżnym tanie loty w ciekawych kierunkach świata. Trzeba tylko uważnie nieregularnie śledzić ukazujące się promocje.

Copacabana

Prawdziwie zrelaksować się pozwolą nam, łagodnie ujmując, uwodzicielskie miasta. Jednym z najbardziej zmysłowych, namiętnych, szalonych, pięknych, głośnych i uzależniających jest Rio de Janeiro w Brazylii. Można w nim przeżyć najgorętszą przygodę naszego życia. Miasto znane jest z najwspanialszego i najgorętszego na świecie karnawału, ale nie tylko w jego okresie mocno pachnie tu seksem. Na co dzień w licznych nocnych klubach i barach eksponowana jest seksualność i cielesność. Promują ją również gwiazdy muzyki rozrywkowej wybierając Rio na miejsce kręcenia swoich teledysków, mocno naszpikowanych erotyzmem i skąpym ubiorem. Słynna plaża Copacabana pełna jest najpiękniejszych kobiety i najprzystojniejszych facetów ze wszystkich stron świata,

Z pięknymi kobietami, seksowną salsą i zabawami do białego rana z pewnością wszystkim kojarzy się kubańska Hawana. Miasto nieustannie pulsuje muzyką i nazywane jest koktajlem pożądania i namiętności. W tutejszych klubach króluje najseksowniejszy z tańców, czyli wspomniana już salsa. O seksie się tu śpiewa w mniej lub bardziej subtelny sposób i bez krępacji o nim mówi. Spragnieni erotycznych wrażeń turyści przyjeżdżają po nie właśnie na Kubę, gdzie obok cygar, kawy i rumu seks jest tu ważnym elementem życia.

Prawdziwym miastem grzechu jest pełne przepychu Las Vegas w USA, w którym podobno najwytrwalszym puszczają hamulce. Pod dostatkiem jest tu seksu, narkotyków i wielkiej kasy. W tej świątyni hazardu oprócz milionów świateł i hektolitrów różnych rodzajów alkoholu, pod dostatkiem jest nieskrępowanej zabawy, striptizu, lekkich obyczajów. Z kręconych tu filmów każdy dobrze wie, że w ekspresowym tempie może nam w Las Vegas udzielić ślubu i sam Elvis. Wielu narzeczonych organizuje tu sobie panieńskie i kawalerskie wieczory, które jak wiedzą ci, co oglądali Kac Vegas nie zawsze się dobrze kończą.

Najlepszym miastem na romans w czasie urlopu jest stolica Francji, Paryż. Nikt nie krępuje się w nim z publicznym okazywaniem uczuć, dlatego częstym obrazkiem są całujące się na środku drogi pary. Taki klimat sprzyja miłości i idealnie pasuje na oświadczenie się. Przyjeżdża się do Paryża dla jego romantycznej atmosfery, a co niektórzy szukają w nim pikantnych wrażeń. Paryskie Moulin Rouge jest bezkonkurencyjne w wystawianiu zmysłowych widowisk. W mieście nakręcono wiele filmów, oczywiście z miłością w roli głównej.

Comments are closed.