Comments Off

WizzLinie lotnicze bardzo boją się o konkurencję, dlatego z wyprzedzeniem zaczynają oferować bilety a także liczne promocje. Zarówno tanie linie lotnicze, jak i regularni przewoźnicy już teraz oferują ciekawe desygnacje na kolejny rok 2014. Obecnie znajdziemy sporo promocji w jesiennym last minut. Zima, zawiesiła niektóre połączenia, szczególnie te sezonowe. Wielu desygnacji zrezygnował Lot a także Ryanair. Te połączenia, zostały zastąpione nowymi. Między innymi easy jet poleci do Bazylei. Będą także nowe połączenia do Tel Awiwu.

Wizz Air do Gruzji

Już od maja będziemy mgli polecieć ze Lwowa do Gruzji. Trasę pokonuje wizz air Ukraine, dlatego w cenie biletu lotniczego pasażerom przysługuje jeden bagaż rejestrowany a także duży bagaż podręczny. Najtańsze ceny mogą otrzymać osoby, które są członkami klubu wizz air. Latając często, warto kupic kartę członkostwa. Obecnie, na podróżnych czeka 100 złotych premii na powitanie. Bilety lotnicze do Kutiasi znajdziemy już w cenie 244 złote.

Ryanair do Salonik

Ryanair odkąd wrócił do Modlina, praktycznie codziennie zaskakuje nas nowymi pomysłami. W 2014 roku zacznie latać do Salonik z Modlina. Planuje także otworzyć przeloty krajowe, co może być zagrożeniem dla Lotu i Eurolotu. Ryanair oprócz korzystnych cen, zaczyna także bardziej zwracać uwagę na kontakt z klientem. Pasażerowie mogą wypełnić formularz, w którym ocenią jakość podróży linią Ryanair.

Nowe bilety lotnicze do Malagi

Już od 27 kwietnia nowe linie lotnicze Vueling Airlines zaoferują tanie loty do Malagi. Pasażerowie będą mogli skorzystać z połączeń aż trzy razy w tygodniu we wtorki, czwartki i niedziele. Hiszpania od zawsze cieszyła się ogromnym powodzeniem, o każdej porze roku. Oczywiście na pierwszym miejscu zawsze stał Madryt, a także bilety lotnicze do Barcelony. Na razie nowe połączenia, nie zachwyca cenami, jednak wszyscy pasażerowie z niecierpliwością czekają na promocje.

Zawieszenie Lotu w Bydgoszczy?

Nowy rok może przynieść także cięcie połączeń. Pod ogromnym znakiem zapytania stoją połączenia między Warszawą a Bydgoszczą, które oferuje Lot. Lot chciał promować region, jednak ceny dla portu lotniczego były stanowczo za wysokie. Do tej pory można kupić bilety lotnicze, na loty do końca listopada. Nie wiadomo, czy w przyszłym roku to połączenie będzie dostępne.

Comments are closed.