Comments Off

Boeing 787Wiele linii lotniczych oferuje ciekawe oferty i rozwiązania na zbliżające się wakacje. Zarówno tanie linie lotnicze jak i regularni przewoźnicy oprócz tanich lotów oferują dodatkowe usługi, które zachęcają do skorzystania właśnie z ich usług. Rewelacje szykuje dla nas Lot. Polskie linie lotnicze już tego lata będzie latać boeingami 787. Dlatego na tegoroczne wczasy możemy udać się samolotami najwyższej klasy i korzystać z bardzo dużego komfortu. Zakup boeinga był wielkim hitem, jednak kłopoty finansowe sprawiły, że latanie tymi samolotami zostało wstrzymane. Lot przechodzi proces restrukturyzacji. Niestety z firmy zostało zwolnionych wielu pracowników, wycofano także sporo lotów.

Polskie linie lotnicze

Jednak LOT powoli podnosi się z kryzysu. Szczególnie musi uważać na tanie linie lotnicze. Przewoźnicy typu Ryanair i Wizz Air przejmują wiele klientów, którzy podróżują po Europie. Tanie loty kuszą pasażerów. Statystycznie na trasach europejskich, częściej wybieramy Ryanair niż LOT. Jednak polskie linie lotnicze nadrabiają w połączeniach długodystansowych. Dlatego wciąż promują loty do Azji i tutaj odnoszą dość duże sukcesy. Lot głównie stacjonuje na lotnisku w Warszawie, jednak oferuje także sporo przelotów krajowych. Od tego roku w porcie lotniczym Okęcie możemy znaleźć także nowe linie, jak Emirates czy Quatar Airlines. Bilety lotnicze do Kataru zyskały także sporą popularność. Linie Quatar Airlines będą latały z Warszawy codziennie. Aby rozwinąć swoją działalność w naszym kraju utworzyły we Wrocławiu biuro, które ma pomagać klientom. Katarskie linie lotnicze chcą zapewnić wysoka jakość usług zarówno w powietrzu jak i na lądzie.

Obniżki w Locie

Lot aby zachęcić do korzystania z jego usług postanowił obniżyć także koszty drugiej sztuki bagażu. Dzięki temu lot na wczasy będzie jeszcze tańszy. Lot oferuje także edycje „szalona środa”, które polegają na obniżce cen biletów lotniczych po Europie. Ceny zaczynają się już od 300 złotych i będąc czujnymi poszukiwaczami promocji możemy naprawdę skorzystać z bardzo ciekawej oferty. Tanie loty możemy znaleźć z Warszawy, z innych portów lotniczych bilety będą droższe.

Comments are closed.