Comments Off

mumbaiBombaj to bardzo znana i bogata stolcia dzielnicy Maharashtra, która od 1995 roku nosi nazwę Mumbaj, a zarazem taką nazwę używa się na zachodzie. Bombaj zamieszkuje ponad 17 milionów ludzi. Bombaj nazywany jest gospodarcza stolica Indii. Bombaj to także główny ośrodek przemysłu a kultury i nauki. Uniwersytet w Bombaju liczy sobie ponad 200 lat. W tym miejscu działa także najstarsza giełda papierów wartościowych całego kontynentu. Tutaj rozwinęła się takż eindyjska kinematografia. Stąd popularny rodzaj filmów, stylu Bollywood. Bombaj jets także uważany za najbardziej liberalną część Indii. W Bombaju mieszczą się religie z całej Azji Południowej. Bombaj zawiera w sobie także wiele świątyń. Do najstarszych budowli należą słoniowe jaskinie. Od ponad 10 lat Bombaj jest zapisany na światowej liście dziedzictwa Unesco. Kultura indyjska jest bardzo ciekawa, dlatego ma bardzo wielu zwolenników. Przede wszystkim ciekawi mistyczna religia, tradycja, a także powrót do czasów sprzed naszej ery.

Tureckie linie lotnicze do Bombaju

Tureckie linie lotnicze oferują bilety do Bombaju z Warszawy. Bilety lotnicze możemy kupić od grudnia do października następnego roku. Najlepiej bukować je na stronie przewoźnika. Tureckie linie lotnicze oferują loty nie tylko do Bombaju, a także do Istambułu. Bilety lotnicze kupimy w granicach 1704 złotych.

mumbaiNowe oferty z Warszawy

Port lotniczy na Okęciu obsługuje największą liczbę pasażerów, ze wszytskich lotnisk w naszym kraju. Na swoich pasach startowych wita coraz większą ilość samolotów i nowych maszyn. Od roku z Warszawy lataja linie Emirates i Quatar Airlines, które są w czołówce najlepszych linii lotniczych świata. Rozwijają połączenia z kontynentem azjatyckim, a w tym z Pekinem, Tokio czy Tajlandią. Również Lot zaczął częściej latać do Azji, wykorzystując swoje nowe dreamlinery. Warszawa oprócz Okęcia posiada także drugie lotnisko w Modlinie, które głównie używane jest przez tanie linie lotnicze. Ryanair zaproponował tam bardzo ciekawą ofertę, przede wszystkim bilety lotnicze za 19 złotych, a także od kolejnego roku przeloty krajowe po Polsce. Oprócz Lotu, z Warszawy możemy skorzystać z oferty Eurolotu, czyli linii lotniczej, która lata głównie po Polsce, ale otwiera także nowe kierunki zagraniczne. Tegorocznej zimy możemy liczyć na Poprad, natomiast latem na korzystne połaczenia z Chorwacją. Eurolot oferuje bilety lotnicze do Rijeki, Zadaru a także droga promową możemy dostać się na wiele przepięknych wysp.

Comments are closed.